Dłonie

Proponujemy zabiegi oparty na najwyższej jakości produktach. Każdy zabieg na paznokciach to:
- dezynfekcja dłoni i paznokci
- zmycie lakieru
- opiłowanie płytki paznokcia
- namoczenie opuszkow palców w ciepłej wodzie z dodatkiem kostki zawierającej wit.B5 i aminokwasy
- odepchnięcie skorek z płytki paznokcia za pomocą pushera i wycięcie odstających
- polerowanie płytki paznokcia
- nałożenie podkładu lub odżywki
- pomalowanie lakierem

 

 • Manicure hybrydowy na dłonie

  Manicur rozpoczyna sie od kapieli dłoni ,odsunięcia i wyciecia skórek,nadania zamierzonego kształtu paznokciom i wypolerowania ich w celu nalożenia cienkich warstw lakieru i utwardzeniu w lampie UV. Gwarantujemy wysoki połysk i piękny kolor przez minimum 14 dni .Koniec z odpryskiwaniem,smugami i długim czasem wysychania.

 • Manicure tradycyjny

  Jak przy każdej wykonywanej usłudze zaczynamy od dezynfekcji dłoni, zmywamy lakier i opiłowujemy płytki paznokciowe. W celu usunięcia skórek moczymy opuszki palców w ciepłej wodzie z dodatkiem kostek zawierających wit.b5 i aminokwasy. Następnie za pomocą pushera odpychamy skórki z płytki, te odstające zostają wycięte cążkami. W dalszej kolejności polerujemy paznokcie ,odtłuszczamy nakładamy lakier podkładowy lub odżywkę a na koniec lakier kolorowy.

 • Manicure biologiczny

  Tzw bezcążkowy, polega na oczyszczeniu płytki paznokcia i jej okolic ze zbędnych skórek. Manikiurzystka po wcześniejszym opiłowaniu i nadaniu kształtu płytce paznokcia aplikuje na skórki krem zawierający mieszankę kwasów alfahydroksylowych, które je złuszczają i odżywiają płytkę paznokcia.

 • IBX SYSTEM

  To nie odżywka to SYSTEM NAPRAWCZY wnikający i łączący 5 warstw paznokcia Skierowany do paznokci słabych, zniszczonych ,rozdwojonych ,bruzdowatych ,uszkodzonych . NIE PRZENIKA DO KRWIOOBIEGU. Zawiera olejek jojoba i awokado Zalecane jest zrobienie serii 3 zabiegów/ nie mniej/ - więcej w zależności od stanu paznokci . Po serii zabieg można powtarzać wg potrzeb np. co 2 hybrydę lub rzadziej w zależności od paznokci Zabieg mogą wykonywać dzieciom i kobietą w ciąży chyba że lekarz zakazał zabiegów na paznokciach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem