Przedłużanie paznokci

Wykonujemy przedłużanie paznokci na szablonie metodą akrylową i żelową produktami firmy Harmony i IBD.
Proponujemy Naszym klientką paznokcie w kształcie jaki najbardziej preferują np. kwadraty, szpice, migdałki
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju zdobienia artystyczne i zatapiane przy uzyciu brokatów, pudrów, muszli kolorowych, kwiatów suszonych i materialowych,farbek, folii kolorowych,siatek, piórek,kuleczek( bulion),tasiemek oraz wiele innych.

 

  • Metoda akrylowa

    Składa się z proszku i płynnego liquidu. Akryl jest najnowocześniejszą metodą przedłużania paznokci. Technika ta sprawdza się zarówno w zastosowaniach podstawowych jak i najbardziej wymagających technikach artystycznych. Zapewnia ona elastyczność i wysoką wytrzymałość masy akrylowej. Przedłużanie wykonujemy preparatami firmy Harmony . Paznokcie wykonane tymi produktami są wyjątkowe jak każda z nas. Wytrzymały materiał, odporny na zmianę koloru przez słońce czy solarium. Daje nam możliwość wykreowania paznokci o jakich marzysz.

  • Metoda żelowa

    Stosujemy ją bezpośrednio na paznokciach dłoni lub stóp, lub w celu przedłużenia modelujemu na szablonie uzyskując zamierzony kształt np. migdałek, szpic. Żel jest bardzo plastyczną i wytrzymałą masą. Przedłużanie wykonujemy preparatami firmy IBD . Paznokcie wykonane tymi produktami są wyjątkowe jak każda z nas. Wytrzymały materiał, odporny na zmianę koloru przez słońce czy solarium. Daje nam możliwość wykreowania paznokci o jakich marzysz.

  • IBX SYSTEM

    To nie odżywka to SYSTEM NAPRAWCZY wnikający i łączący 5 warstw paznokcia Skierowany do paznokci słabych, zniszczonych ,rozdwojonych ,bruzdowatych ,uszkodzonych . NIE PRZENIKA DO KRWIOOBIEGU. Zawiera olejek jojoba i awokado Zalecane jest zrobienie serii 3 zabiegów/ nie mniej/ - więcej w zależności od stanu paznokci . Po serii zabieg można powtarzać wg potrzeb np. co 2 hybrydę lub rzadziej w zależności od paznokci Zabieg mogą wykonywać dzieciom i kobietą w ciąży chyba że lekarz zakazał zabiegów na paznokciach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem